KAMPANYA

BURADA

KAMPANYA

Kampanya Geçerlilik Tarihi - 15.01.2020 - 31.03.2020

 

AXİS İSTANBUL AVM “Instagram” YARIŞMA KATILIM KOŞULLARI

 1. Bu Yarışma 15.01.2020 (10:00) - 31.03.2020 (Saat:23.59) tarihleri arasında ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş tarafından, Türkiye genelinde, Milli Piyango İdaresi’nin 06.01.2020 tarih ve 582596698-255.05.02-E.101 sayılı yazısı ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.
 2. www.instagram.com/axisistanbulavm, sayfasında yayınlanan kampanya postları altına, en sevdiği dizilerle alışveriş keyfini, emojilerle birlikte yorum olarak yazarak #AxisİstanbulAVM hashtag’i paylaşan instagram takipçileri kampanyaya katılacaklardır.
 3. Katılımcılar; www.instagram.com/axisistanbulavm hesabını takip ederek arkadaşlarını da etiketleyebilirler.   
 4. Katılımcılar, yazdıkları metinleri kendilerine ait Instagram hesaplarından paylaşabilirler.
 5. Paylaşımlar; 06.04.2020 tarihinde AXİS İstanbul AVM jürisi tarafından; yarışma ana fikrine uygunluk ve özgünlük unsurlarına göre değerlendirilecektir.
 6. Jüri değerlendirmesi sonucu; 1 kişiye; 1 adet;  Vestel Smart 40FD7300 40” LED TV,  1 kişiye; 1 adet; Vestel Smart 49FD7300 49” LED TV, 1 kişiye; 1 adet; Vestel 4K Smart 55UD8450 55” LED TV ikramiyesi verilecektir.
 7. Sonuçlar 08.04.2020 tarihinde www.instagram.com/axisistanbulavm, internet sayfasında yayınlanacaktır.
 8. İkramiye teslimi için yarışma sonucunda kazanan katılımcılar ile iletişim ECE Türkiye Proje Yönetimi A.Ş tarafından kurulacaktır. İkramiye teslimi ve tüm iletişim, katılımcı tarafından yarışmaya katılım sırasında kullanılan/verilen hesap ve/veya iletişim bilgileri üzerinden gerçekleşecektir. Verili bilgilerin doğruluğu ve geçerliliğinin sorumluluğu katılımcılara aittir.
 9. Yarışma sonuçları açıklandıktan sonra 48 saat içinde kazananlara, “ECE Türkiye” tarafından direkt mesaj ile bilgi iletecektir. “ECE Türkiye” tarafından sonuçları içeren direkt mesaja, mesajın yarışmacıya gönderilmesini takip eden 48 saat içinde kazanan yarışmacı tarafından yanıt verilmemesi, iletişim kurulamaması nedeniyle ikramiye teslim edilememesinden “ECE Türkiye” sorumlu değildir.
 10.  Bilgilendirmeye 48 saat içerisinde dönüş yapmayan asıl kazananların hakkı yedek kazananlara devreder.
 11. Kullanıcılar yarışmaya katıldığında “ECE Türkiye” kullanıcı bilgilerinin yarışma için kullanım hakkına sahip olur.
 12. Tam ve doğru bilginin verilmemiş olduğunun tespiti halinde, kampanya katılımı tamamlanmamış sayılır ve bu nedenle geçersiz kabul edilir. Böyle bir durumdaki katılımcılar herhangi bir hak iddia edemezler. “ECE Türkiye” katılımcıların kampanyaya katılım uygunluğunu doğrulama ve kampanyaya katıldıkları profillerini teyit etme hakkını saklı tutar.
 13. “ECE Türkiye” katılımcının e-posta adresine ürün pazarlama bilgileri gönderme ve “ECE Türkiye” ile ilgili bilgi vermek amacıyla iletişime geçme hakkını saklı tutar. Katılımcılar bu hususu peşinen kabul etmiş sayılırlar.
 14. Kampanyaya katılım ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir. Katılım için başkaca ticari bir koşul aranmamaktadır.
 15. Kampanyaya 18 yaşından küçükler ile Axis İstanbul AVM içerisinde yer alan mağaza sahipleri, mağaza çalışanları, AVM güvenlik, temizlik ve teknik personelleri, her türlü tüzel kişiler ve şahıs şirketleri dahil her türlü şirketler, ECE Türkiye Ve Umut Çekiliş çalışanları kampanyaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. “ECE Türkiye”nin bundan dolayı herhangi bir sorumluluğu doğmaz.
 16. Kampanyaya Türkiye dışından katılım yapılamaz. 
 17. Kazanılan ödül değiştirilemez, devredilemez, iade edilemez veya nakde dönüştürülemez.
 18. İkramiyeye konu olan eşya ve-veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.
 19. Yarışmada çeşitli yöntemlerle haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda bu katılımcı ödüle hak kazanamayacak olup, “ECE Türkiye”nin yasal işlem başlatma ve varsa bundan doğan tüm zararlarının da tazminini talep etme hakkı saklıdır.
 20. “ECE Türkiye” yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması, uygun programa sahip olunmaması vb.) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 21. Kazanan kişiler, profil isimleri ile ad-soyad bilgilerinin Axis İstanbul AVM ve “ECE Türkiye”nin sosyal medya hesapları aracılığıyla açıklanmasını kabul etmiş olurlar.
 22. Kampanya'ya katılanlar işbu Kampanya Katılım Koşulları’nı kabul etmiş sayılırlar. “ECE Türkiye” katılımcıların, kampanya Katılım Koşulları’na uygun davranıp davranmadığını dilediği şekilde değerlendirme ve denetleme hakkını saklı tutmaktadır.
 23. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta “ECE Türkiye”nin her türlü kayıtları esas alınacaktır.
 24. Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır. Katılımcıların Kampanya şartlarına uyup uymadıklarının denetim ve değerlendirilmesi, katılımcıların beyanına dayanan bilgiler çerçevesinde, münhasıran “ECE Türkiye” tarafından yapılacaktır. “ECE Türkiye” bu koşullar ve kuralları gerektiğinde katılımcılarına önceden haber vermeksizin değiştirebilir. Koşullar ve kurallardaki değişiklikler tüm katılımcılar için bağlayıcı nitelik taşımaktadır. Bu nedenle katılımcılar, güncel koşullar ve kuralları öğrenmek için bu sayfayı düzenli olarak ziyaret etmeleri gerektiğini kabul ederler.
 25. Koşullar ve Kurallar'ın herhangi bir maddesi hukuka aykırı, hükümsüz ya da uygulanamaz olarak addedilirse söz konusu madde ayrılabilir olarak sayılacak ve geriye kalan hükümlerin geçerliliğini ve uygulanabilirliğini etkilemeyecektir.
 26. Yarışmaya katılan herkes bu koşulları kabul etmiş sayılır.