KAMPANYA

BURADA

KAMPANYA

Kampanya Geçerlilik Tarihi - 14.05.2018 - 15.06.2018

Axis İstanbul'a Ramazan, Bereketiyle Geliyor. 14 Mayıs-15 Haziran tarihleri arasında, hafta içi aynı gün içinde toplamda 300 TL ve üzeri alışveriş yapanlara, anında RAMAZAN PAKETİ hediye! 
Not: Detaylar için 1.katta bulunan Hediye Dükkanını ziyaret edebilirsiniz☺

15 Mayıs-14 Haziran tarihleri arasında, Axis İstanbul AVM’de bulunan mağazalardan hafta içinde olmak koşuluyla, aynı gün içinde toplamda 300 TL ve üzeri tutarda alışveriş yapan ziyaretçimiz, 1 adet 29,90 TL değerinde Ramazan Paketi* kazanıyor. Hediye kazanmak için ziyaretçilerimizin 300 TL ve üzeri tutardaki harcama fişlerini 1. Kat’taki Axis İstanbul Hediye Dükkanı’nda bulunan kampanya kayıt masasına ibraz etmeleri gerekmektedir. Axis İstanbul AVM “300 TL Alışveriş Karşılığı Ramazan Paketi Hediye Kampanyası” yürürlüğe girdiği andan itibaren bu koşullarda değişiklik yapma hakkına sahiptir.  Kullanıcılar yürürlüğe giren güncellenmiş katılım koşullarının maddelerini kabul etmiş sayılırlar. Maksimum 14 Haziran’a kadar devam edecek olan kampanyamız stoklarla sınırlıdır ve kampanya sona ermeden stokların tükenmesi halinde kampanyamız son bulacaktır. Kampanyaya başkası adına katılmak mümkün değildir. Bir kişi aynı günde birden fazla hediye ramazan kolisi kazanamaz. 300 TL üzerindeki harcamalarda 1’den fazla  hediye kazanılamaz. Kampanyadan sadece Axis İstanbul Kart sahibi ziyaretçilerimiz yararlanabilir. Axis İstanbul Kart sahibi olmak için 1. Kat’taki Axis İstanbul Hediye Dükkanı’na başvurulması gerekmektedir. Bu kampanya Araç Çekilişi kampanyası hariç, AVM’de yapılan diğer kampanyalarla birleştirilemez. Döviz bürosundan yapılan döviz işlemleri, bankalardan alınan satış fişleri, ilaç, otopark ücretleri, fatura ödemeleri, tütün ve tütün mamülleri, şans/talih oyunları, alkollü içecekler,  cep telefonu TL yüklemeleri, hediye çekleri, kredi kartı puanları ve market kartı puanları kampanyaya dahil değildir. Katılımcılar “ 300 TL Alışveriş Karşılığı Ramazan Paketi Hediye Kampanyasına katılarak katılım koşullarının tamamını okuduğunu, içeriğini anladığını ve belirtilen tüm hususları kayıtsız şartsız kabul ettiğini, belirtilen hususlar hakkında herhangi bir itiraz ileri sürmeyeceğini beyan ve taahhüt etmiş olurlar. Tanıtım görsellerinde yer alan hediye fotoğrafları temsilidir. Axis İstanbul AVM Ramazan Paketi Hediye Kampanyası’na sadece gerçek kişiler katılabilir. Gerçek kişiler dışındaki Axis İstanbul Alışveriş Merkezi ECE Türkiye Proje Yönetim A.Ş. yönetim ekibi, alışveriş merkezi mağaza personelleri, şahıs şirketleri, anonim ve limited şirketler, dernekler, sivil toplum örgütleri, apartman/site yönetimleri ve benzeri tüzel kişiler ile ortaklıklar Axis İstanbul Ramazan Paketi Hediye Kampanyası’na katılamazlar.

Ramazan Paketi içeriği:

*Ayçiçek Yağı 1 lt., Osmancık Pirinç 1 kg., Kırmızı Mercimek 1 kg, Pilavlık Bulgur 1 kg., Çay 500 gr,  Un 1 kg, Domates Salçası 830 gr, Burgu Makarna 500 gr (2 Adet), Mercimek Çorbası 54 gr, Tavuk Bulyon 6'lı, İyotlu Tuz 750 g, Kola 1 lt, • Gazoz 1 lt.