HAYATLA

ALIŞVERİŞİN BULUŞTUĞU NOKTA

Kullanım Koşulları

www.Axis İstanbul.com.tr/web sitesi Axis İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ait bir web sitesidir. Site içerisinde Axis İstanbul Alışveriş Merkezi'ne ait haber, görsel ve yazıları bulabilirsiniz.
Sitedeki Linkler
http://www.axisistanbulavm.com/ sitesine dış kaynaklara giden açık linkler yerleştirilmiştir. Dış kaynaklı sitelerin içerikleri takip edilmediği için sorumluluk kesinlikle sitesahiplerine aittir ve ziyaretçilerin linkleri tıklaması tamamen ziyaretçinin insiyatifi ve sorumluluğundadır.
İçerik Kullanımı www.axisistanbulavm.com tarafından yazılan yazıların ve www.axisistanbulavm.com tarafından hazırlanan grafiklerin her hakkı saklıdır. Bilgi paylaşımı açısından bu sitede yazılan yazıların bazı şartları yerine getirmeniz halinde, ticari olmayan amaçlarla kullanımı özgürdür. Sosyal Ağ paylaşım butonlarını kullanarak site içeriğini dış kaynaklarda paylaşmanız ve önermeniz ziyaretçinin insiyatifindedir.

Kullanım Şartları
- Yazı içeriklerinin hiçbiri isteğe göre değiştirilemez.
- Yazı içerikleri internette kullanılacaksa aşağıdaki linklerin herhangi birinin yazının altına ya da sitenize yerleştirmek zorunda değilsiniz. Kaynak belirtmek isterseniz alt kısımdaki şablonları kullanabilirsiniz.
1. Bu yazı www.axisistanbulavm.com'dan alınmıştır
2. Kaynak :www.axisistanbulavm.com
3. Yada sitenizden www.axisistanbulavm.com adresine link vermelisiniz.
Eğer üstteki şartları kabul etmeyip uygulamaz iseniz her türlü hukuki şartları uygulama hakkını www.axisistanbulavm.com adına Ece Türkiye saklı tutar.